Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Yll Bislimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  246
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Yll Bislimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Shkollen fillore e kreu ne Gjilan (sh.f."Selami Hallaqi"). Talenti i këtij pesëmbëdhjetë vjeçari gjilanas është shpërfaqur qysh nëpër programe të ndryshme shkollore, ku Ylli prezantohej me këngë të ndryshme të cilat mirëpriteshin nga të pranishmit. Shumë shpejtë talenti tij u vërejt nga të tjerët të cilët edhe i bënë ftesë për të qenë pjesë e manifestimeve të ndryshme. Në këto manifestime, Ylli paraqitej me këngët e tija, të shkruara nga Muhamed ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLuaj E Vallëzo (2012)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Leart Ajeti

Flamur Plakaj

Pellumb Hajdari

Emin Aliu

Ron Rexhi

Ogi

Adriatik Asllani

Dossi A.K.A Professional's

Edijan Muhaxheri

Liil Craizy

Tags: Yll Bislimi, Ylli Bislimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet