Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Bislimi - Luaj E Vallëzo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  256

Moti nje kohë
Shikimet si ndamë
Ishte simpati
Këtë nuk e di

Atë mbremje mature
Me dole përpara
Si lule pranvere
t'rrëmbeva në valle

Flisnimvallëzonim
Ardhmërine ëndërronim
Fjalët rrodhen lumë
Etjen tonë e shuan

Nata iku shpejt
E ndjenat flisnin vetë
Se donim njëri tjetrin
Kjo u muar vesh...

REFRENI

Luaj e vallëzo
Sonte mos pusho
Veq për qefin tim
Flamengo vallëzo
Se je yll i mbrëmjes
Gjithë ta kan lakmi
Se më dashuron
zemren peshë ma qon...


Ky tekst u dërgua nga  Emiri222Yll Bislimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/07/2012
Teksti: Muhamet Bislimi (Meti)


Yll Bislimi - Luaj E Vallëzo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luaj E Vallëzo".
3. Video është e këngës "Luaj E Vallëzo", por nuk këndohet nga Yll Bislimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Bislimi:


Komente 1