Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Maturant Po Na Thojne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  86

ZEMRA PO ME QAN NDERSA GOJA NUK ME FLET SKAM FUQI NE KET MOMENT SHOQE E SHOK MEI PERSHENDET VALLJA PO MBARON NE KET MBREMJE TE VECHANT TASH FILLON NJE JET E RE ME MBET FJALA MATURANT. REF(2X)SHTREGO DOREN SHOKU IM QDO FILLIM PASKA MBARIM KTU NA NDAU RRUGA JON MATURANTA PO NA THOJNE...
SA NJE BUKUROSHE LOTI RRJEDH SI LUM PERQAFON SHOQEN E VET QE QDO HER E DESHTI SHUM...ZOTI KUJDESTAR TE LUTEM A NA BON HALLALL ZEMRA TONA KE ZAN VEND TE KUJTOJM QDO HER ME MALL....REF(4X)SHTRENGO DOREN SHOKU IM QDO FILLIM PASKA MBARIM KTU NA NDAU RRUGA JON MATURANTA PO NA THOJNE... MATURANTA PO NA THOJNE....
Yll Demaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/04/2012


Yll Demaj - Maturant Po Na Thojne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant Po Na Thojne".
3. Video është e këngës "Maturant Po Na Thojne", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 3