Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Ma Ke Shtatin Si Selvi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pritna oj lulie pritna se po vina
Pritna oj lulie pritna se po vina
se pa ty lulie jalla nuk po rrina
se pa ty lulie jalla nuk po rrina

of of oj lulie
ma ke shtatin selvie ma ke shtatin selvie
2x

Pritna oj lulie pritna se po vina
Pritna oj lulie pritna se po vina
se pa ty lulie jalla nuk po rrina
se pa ty lulie jalla nuk po rrina

of of oj lulie
ma ke shtatin selvie ma ke shtatin selvie
2x
Yll Demaj
Publikimi: 24/08/2012


Yll Demaj - Ma Ke Shtatin Si Selvi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Ke Shtatin Si Selvi".
3. Video është e këngës "Ma Ke Shtatin Si Selvi", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0