Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Xhamadani Kuq E Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2X:
XHAMADANI VIJA VIJA
O ESHT KOSOVA E ESHT SHQIPRIA
RRE SI ZEMER QIFTELIA
O SA E MADHE OSHT SHQIPTARIA
KAM NJE LOT PIKON SI AR
SE ME SHEKUJ JAM SHQIPTAR
HER PREJ KTU

2X
E KUR MALET I MBLOJ BORA
O PER ATDHE KENGES JA MORA

3X:
XHAMADANI VIJA VIJA
O ESHT KOSOVA E ESHT SHQIPRIA
RRE SI ZEMER QIFTELIA
O SA E MADHE OSHT SHQIPTARIA

2X:
HEJ HEJ KUQ E ZI OSHT SHQIPTARIA
KTU KTU OSHT KOSOVA E QAMERIA
Yll Demaj
Publikimi: 24/08/2012


Yll Demaj - Xhamadani Kuq E Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhamadani Kuq E Zi".
3. Video është e këngës "Xhamadani Kuq E Zi", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0