Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Lejla Lejla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

O Lejla Lena

(:O Lena Lena
Lena Magdalena
Floket e tua kaqurrela.
Lena Magdalena.;)

1.
Je si Barbi t`kam Princesh
Me e bukra per mu je.
Po mi fale buzet e tua
Do ti qmendim krejt kta Quna.

Qunat i ka zan inati
Buzet e tua qe mi fale
Por tani te bera tìmen
Ska kush Zemren te ma ndali.

Refreni:
(:O Lena Lena
Lena Magdalena
Floket e tua kaqurrela.
Lena Magdalena.;)

2.
Je si Barbi t`kam Princesh
Me e bukra per mu je.
Po mi fale buzet e tua
Do ti qmendim krejt kta Quna.

Qunat i ka zan inati
Buzet e tua qe mi fale
Por tani te bera tìmen
Ska kush Zemren te ma ndali.

Refreni:
(:O Lena Lena
Lena Magdalena
Floket e tua kaqurrela.
Lena Magdalena.;)

(:Qysh e don shoqeria
flak let t`kallet shpija.:)
(:T`kendojm pa nda
T`vallzojm me Sevda.:)


Ky tekst u dërgua nga Gezim BatushaYll Demaj
Publikimi: 30/11/2013


Yll Demaj - Lejla Lejla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lejla Lejla".
3. Video është e këngës "Lejla Lejla", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0