Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Knon Bylbyli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me lot ne sy te kam kerku
Emrin tond ta kam kendu
A thu dielli do te ngroh edhe ket pranver
A thu dielli do te ngroh edhe ket pranver

Ref#
Knon bylbyli...
Po kendon sot veq per mua
ME u gezua dhe me u sheruaa
Shpirtin tim te mjere

Shum po zgjatka Dashuria
Pastaj me mundo vetmija
Kon ta shoh e gezoj ken ta ledhatoj
Kon ta shoh e gezoj ken ta ledhatoj

Ref#
Knon bylbyli...
Po kendon sot veq per mua
ME u gezua dhe me u sheruaa
Shpirtin tim te mjere


Ky tekst u dërgua nga  k1nnGzYll Demaj
Publikimi: 01/12/2013


Yll Demaj - Knon Bylbyli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knon Bylbyli".
3. Video është e këngës "Knon Bylbyli", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0