Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Rreth E Mrreth I Rash Kosoves Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


rreth e mrreth I rash o kosoves,
rreth e mrreth I rash kosoves,
e ta bleva oren e dores
e ta bleva oren e dores,
jolla jolla o sa te dojna,
oj lule u bone e jona,
jolla jolla sa te dojna,
oj lulije u bone e jona

rreth e mrreh I rash gostivarit,
rreth e mrreth I rash gostivarit,
e ta bleva jelekune arit
e ta bleva jelekun e arit,
jolla jolla o sa te dojna,
oj lulije u bone e jona,
jolla jolla o sa te dojna,
oj lulije u bone e jona


Ky tekst u dërgua nga cun mujiYll Demaj
Publikimi: 01/12/2013


Yll Demaj - Rreth E Mrreth I Rash Kosoves
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rreth E Mrreth I Rash Kosoves".
3. Video është e këngës "Rreth E Mrreth I Rash Kosoves", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0