A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Yll Demaj, Flora Gashi, Dilja & Kosovare Gashi - Ma Ka Lujt Djali Kapuqin


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2015

2015-12-31T14:41:22

See Also

Dilja

See Also

Flora Gashi

See Also

Kosovare Gashi

Arrangement:

Naim KrasniqiIt's a long time that we try finding the lyrics to "Ma Ka Lujt Djali Kapuqin" sung by Yll Demaj, Flora Gashi, Dilja & Kosovare Gashi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Yll Demaj, Flora Gashi, Dilja & Kosovare Gashi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019