Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Kqyrni T'ri E Kqyrni T'reja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Kqyrni t'ri e t'reja
mir po lujka nusja vjehrra
2x

Hajde me shuplak
Hajde me shuplak
2x

Ushton deti u kall shpija
mir po lujkan mi qashia
2x
Ushton deti u kall shpija
mir po lujka krejt shoqria
2x

Hajde me shuplak
Hajde me shuplak
2x

ushton shpija u kall malli
mir po lujka nusja e dhandri
2x
U kall shpija ushton mali
mir po lujka nusja e dhandri
2x

Na knojna me def
Na knojna me def
2x
Yll Demaj
Publikimi: 24/03/2016


Yll Demaj - Kqyrni T'ri E Kqyrni T'reja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kqyrni T'ri E Kqyrni T'reja".
3. Video është e këngës "Kqyrni T'ri E Kqyrni T'reja", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0