Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Çikat E Kosoves Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Perendesh e fushes je ti perendesh e malit un ta fal ty pasurin ti falja zemren djalit. Ti e din lule pranvere se sa shumë un ty të du tka ba nana bukuroshe fiks me kan per mu.

REF:
Qikat e kosoves martohen ne gyrbet, qunat e gyrbetit i kemi per hastret
Dy dasma i bajna na per qefin ton , o njeren n'Kosovë tjetren n'Diaspor

Perendesh e fushes je ti perendesh e malit un ta fal ty pasurin ti falja zemren djalit. Ti e din lule pranvere se sa shumë un ty të du tka ba nana bukuroshe fiks me kan per mu.

REF²x
Qikat e kosoves martohen ne gyrbet, qunat e gyrbetit i kemi per hastret
Dy dasma i bajna na per qefin ton , o njeren n'Kosovë tjetren n'Diaspor
Yll Demaj
Publikimi: 14/05/2016
Muzika: Valter Beqo
Teksti: 2 Step
Orkestrimi: Valter Beqo
Video Produksioni: MAX Production


Yll Demaj - Çikat E Kosoves
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çikat E Kosoves".
3. Video është e këngës "Çikat E Kosoves", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0