Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Nusja Jone Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Baba u gzu alltia ka kris
bijat krejt me def kangen e kan nis
nusja e mir prej kerrit kur del
kush do vjen me pa ja len synin qel

si per shpi si per qytet
mat mir nuse ska sivjet
100 lira e dukat nusja jon i ka hak
2x

Nana po lun gzim mat madh nuk kam
nusja si princesh qefo kam me pa
me dashuri jeta ju kaloft
ju o qifti ri Zoti ju bekoft

si per shpi si per qytet
mat mir nuse ska sivjet
100 lira e dukat nusja jon i ka hak
4x
Yll Demaj
Publikimi: 21/11/2020


Yll Demaj - Nusja Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Jone".
3. Video është e këngës "Nusja Jone", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0