Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Yll Sufaj - Enderra Ime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/09/2014

2014-09-24T18:48:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Enderra Ime" kënduar nga Yll Sufaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Captious Kidi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E pash nje enderr mbrem
e pash une me ty
te puthja te mbaja ne krahe si femi
te thoja shume te dua

e sdo qe tu largoja nga mu
enderra 3min zgjat
po une me ty gjith jeten kam per te pas
ne krahet e mi

do te puth sa te kem deshir
deri sa zjarri ka per te shuar
po te them qe gjith jeten
me mua ke per te jetuar

ne enderr perseri dua te shikoj
qe mallin qe kam aty ta harxhojMë Shumë Këngë Nga Yll Sufaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet