Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Sufaj - Je E Mire Sa S'duhet Ma  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

29/08/2016

2016-08-29T17:58:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je E Mire Sa S'duhet Ma" kënduar nga Yll Sufaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Yll Sufaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Yll Sufaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet