Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Me Cigare Nikotine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  28

(Intro.)
(me hengert mortja
plasja me prefte...)
Diten qe nisa cigarin..
(oq me plasi)

Ref 2x
Diten qe nisa cigarin,
Vetes sec i vura zjarrin.
Me cibuk e me paqet.
Ore me dogji sic digjet vet.

2x:
Me cigare nikotine,
Nuk e hoqa dot merzin.
As merzi, as merrak,
Nuk sherohen me farmak.

2x:
O duhan te shajim kot,
Qef te kam por ste le dot.
Paf e puf, neper duar,
Ore me ty jam i dashuruar.

2x:
Me cigare nikotine,
Nuk e hoqa dot merzin.
As merzi, as merrak,
Nuk sherohen me farmak.

(verse 3)
U betova dhe e lash,
Nisa tjeter me te trash.
Mu mor mente, edhe rash.
O bo, bo, qenka hash, hash.

2x:
Me cigare nikotine,
Nuk e hoqa dot merzin.
As merzi, as merrak,
Nuk sherohen me farmak.

2x:
Lexoj vulen ne paqet,
Duhani demton shendet.
Tym i bardhe,e tym i zi.
Me ty sbehet prokopi.

3x:
Ore Me cigare nikotine,
Nuk e hoqa dot merzin.
As merzi, as merrak,
Nuk sherohen me farmak.


Ky tekst u dërgua nga  ALDOoooYlli Baka
Publikimi: 10/12/2011


Ylli Baka - Me Cigare Nikotine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Cigare Nikotine".
3. Video është e këngës "Me Cigare Nikotine", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0