Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Ylli Baka - Me Vjen Mall Per Tepelene  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

23/10/2012

2012-10-23T20:59:27+00:00

Këngë e albumit:

"Kenget E Vendit Tim"

Këngë e albumit:

"2010"
Me vjen mall moj me vjen mall
me vjen mall per tepelene
ooo me vjen mall per tepelene
per vendin moj ku kam lere

Per vendin moj ku kam lere
ku rriten djemte me fene
ooo ku rriten djemte me fene
vajza yje perhere gjen

Me vjen mall moj me vjen mall
me vjen mall per vendin tim
ooo me vjen mall per vendin tim
ku vjen era trendeline

Llafe di per historine
per kalane e per Aline
ooo per kalane e per Aline
Tafil Kush mustaqezine
ooo Tafil Kush mustaqezine
e per Selam Salarine


Ky tekst u dërgua nga Tani5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet