Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka - Faleminderit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faleminderit".
3. Video është e këngës "Faleminderit", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylli Baka - Faleminderit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"Rruge E Mbare"

Këngë e albumit:

"2010"

Komente

Asnjë Koment

23/10/2012

2012-10-23T20:50:25+00:00Ooo qe kur thashe kengen
e pare
me vajti mbare e me mbare
kendova per A-B-C ne
njelloj si per babe e nene

Ah keshtu vajti kenga ime
pake fjale e shume kuptime
si burim me rrjedhin kenget
se ne popull kemi rrenjet

Nje fjale qe me thote babai
bir tradites mos ju ndaj
qe me vete te te mbaj
i pasuri dhe fukarai

O shkoj nga nga shkoje
ketu vij mysafir ne çdo shtepi
jemi miqte e miqte te nderit
ndaj ju them FALEMINDERIT

Ore jemi miqte e miqte e nderit
ndaj ju them FALEMINDERIT (2x)


Ky tekst u dërgua nga Tani
Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet