Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka - 2010
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2010".
3. Video është e këngës "2010", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ylli Baka - 2010 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

23/10/2012

2012-10-23T20:38:33+00:00Doli dielli
iken rete
ne vitin
2010
Hajde ndriti flete
e kalendarit
ore erdhi dita
e shqiptarit

Ref
Hapi dyert Europa
dhe u beme si gjith bota
do vinte kjo dite patjeter
jemi kombi me i vjeter
2x

Ooh moj enderr
eeee pabere
ti le viteeee
shekuj te tere
Hajde ti u bere
Realitet
ne vitin
2010

ref
Hapi dyert Europa
dhe u beme si gjith bota
do vinte kjo dite patjeter
jemi kombi me i vjeter
2x

Si kjo kenge
e mesuar
asnjehere
nuk kam kenduar
Ore do te jete
2010-ta
hajde vule e viza
ore gjithe jeta

ref
Hapi dyert Europa
dhe u beme si gjith bota
do vinte kjo dite patjeter
jemi kombi me i vjeter
2x


Ky tekst u dërgua nga Edison K
Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë