Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Moj Maro Moj Marine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Ku e ke burrin tinë,
Moj Maro e moj Marinë,
Moj leshverdha trëndelinë,
Leshverdho obobo,
Ç'ma këpute shpirtin-o.

E kam zabit në Janinë,
Moj Maro e moj Marinë.
Moj leshverdha trëndelinë,
Leshverdho obobo,
Ç'ma këpute shpirtin-o.

Do e pres të vijë tinë,
Moj Maro e moj Marinë.
Moj leshverdha trëndelinë,
Leshverdho obobo,
Ç'ma këpute shpirtin-o.


Ky tekst u dërgua nga Hektor


Publikimi: 10/03/2012Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente mbi këtë këngëYlli Baka - Moj Maro Moj Marine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Maro Moj Marine".
3. Video është e këngës "Moj Maro Moj Marine", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.