Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Kur Dalin Plakat Ne Leme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kur dalin plakat ne leme,
qaj neno qaj moj nene (2 here)

Me sho-shoqet duke thene,
qaj neno qaj moj nene (2 here)

Keto nuse nuk na bejne,
qaj neno qaj moj nene (2 here)

Tu themi djemve ti lene,
qaj neno, qaj moj nene (2 here)

Si ti leme e ku ti gjejme,
qaj neno qaj moj nene (2 here)

Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001Publikimi: 31/07/2013


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0


Ylli Baka - Kur Dalin Plakat Ne Leme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Dalin Plakat Ne Leme".
3. Video është e këngës "Kur Dalin Plakat Ne Leme", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.