Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Dallandyshe E Vogel O Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  6

Nuk kemi video për këtë këngë.

Ajde dallandyshe vogel o dale dale
Ajde dallandyshe vogel xhan o me ngadale

E po pritem sa te rritem o dale dale
Ajde pritem sa te rritem o xhan o me ngdaale

Ajde te behem sa shoqet o dale dale
Ajde te behem sa shoqet o xhan o me ngadale

Ajde sa Gjirokastritet o dale dale
Ajde sa Gjirokastritet o xhane me ngadale


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha


Publikimi: 22/04/2013Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0


Ylli Baka - Dallandyshe E Vogel O
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dallandyshe E Vogel O".
3. Video është e këngës "Dallandyshe E Vogel O", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.