Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Ylli Baka - Hapma Deren  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  18

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Rruget E Fatit"

Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013
2 herë
Poshtë dritares tënde rri,
sikur më ke bërë magji
Dhe kur fryn e bie shi,
nuk dua fare t'ja di.

Refreni,2 herë
Hapma derën të hyj brenda,
të shikosh si më rreh zemra.
Të shikosh moj bukuri,
se ç'bëj unë për dashuri

2 herë
Bie shiu si litar,
ç'bën aty more i marrë
Do pres miken të dalë,
vetëm të më thotë një fjalë

Refreni, 2 herë

2 herë
Po ti dole në dritare,
pushoi shiu iku fare
Vetëm ty të kam në mendje,
betohem për kokën tënde

Refreni, 2 herë

Hapma derën të hyj brenda


Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001
Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet