Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Burre E Grua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  31

(2 here)
S'jemi gjak e s'jemi sua,pse me do e pse te dua
Se keshtu fati u shkrua,burre e grua mish e thua

(2 here) Refreni
O,te kam si driten e syve,fati qe na ra te dyve
Dashuri e dashurive ,je dhurate e perendive

(2 here)
S'te kam moter as vella,s'te kam nene as baba
Por jeta keshtu e tha,te kam edhe mbi ata

Refreni,2 here

(2 here)
Me zemer lus Perendine,qe te ikim ne nje dite
Si do rrojme as me thua,une pa ty e ti pa mua

Refreni,4 here


Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001Ylli Baka
Publikimi: 01/12/2012


Ylli Baka - Burre E Grua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Burre E Grua".
3. Video është e këngës "Burre E Grua", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0