Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Nje Stamboll I Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

Fshati i bukur i Dragoit
Nje nga mbrekullite e zotit
Ndaj te gjithe kur e pan
Nje stamboll i vogel than(x2)

Nje stamboll i vogel moj
Rreze sendellis
Perballe Tepelenes
Nuri i bukuris (x2)

Kendon Vjosa edhe thot
Lum kush lindi ne Dragot
Lindi stelli dhe te tjere
Qe gjih botes i dhan vler (x2)

Ato krojet dhe burrime
Rrjedhin dhe ne zemren time
Rrjedhin qe nga shembellia
Atje ne viset e mia (x2)


Ky tekst u dërgua nga  tea55


Publikimi: 09/07/2015Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente mbi këtë këngëYlli Baka - Nje Stamboll I Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Stamboll I Vogel".
3. Video është e këngës "Nje Stamboll I Vogel", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.