Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka & Vagabondi - Vullkani Kuq E Zi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vullkani Kuq E Zi".
3. Video është e këngës "Vullkani Kuq E Zi", por nuk këndohet nga Ylli Baka & Vagabondi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylli Baka & Vagabondi - Vullkani Kuq E Zi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  37

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Vaga

26/12/2015

2015-12-26T20:54:38+00:00"Ylli Baka:

Me ka marre malli o me ka marre
U bene kohe qe jemi ndare
Shqiperi o zonje e rralle
E kam nder qe jam shqiptar

Vagabondi:

Upsi dupsi bejn t'gjith
Po ne kena flow
Ne e dim si e do
Ne ta japim qysh e do
When dat girl
Shakes da booty
Mishi kokerr behet trupi
Nji nga nji shotsat i hudhi
Goca t'bukra t'iken truni
Shih sa bukur osht shqiptarja
Sikur vjen nga Holywood'i
She's so cuty
shih ca trupi
Koka ime i vjen ke supi
Ik o cuni se me humbi
Un e Njof vec nga parfumi
Ja ku esht andej nga fundi
Kuq e Zi vesh gjith stadiumi

Bridge Vagabondi:

Per shiponjat kuq e zi
Duart nalt
Kush nuk din me kercy
T'dali jasht
Neve jemi nji
Nji per gjith e gjith per nji
Uragani kuq e zi
say whaaat

Ylli Baka refren:

Me ka marre malli o me ka marre
U bene kohe qe jemi ndare
Shqiperi o zonje e rralle
E kam nder qe jam shqiptar
O te vdes vellai per ty
O vullkani kuq e zi
Te gjithe shqipet ne nje fjale
O rrofte ekipi kombetar

Vagabondi:

Boombastic fantastic
You can't even touch this
can't even touch this
can't touch this
Xhamadani vija vija
Kuq e zi mania
Neve jemi ne France baby
Serbia rrin ke shpija
Neve jemi rrace e paster
Kryekeput Arjane
Me shume se 3000 vjet
Banoret e kesaj ane
100 % Autokton
E padiskutushme
Evoluim spektakolar
Rrace e mrekullueshme
Eshte pak turbull vendi
Po do funksionoje sistemi
Po vendin mos e leni
Mos i shit ato qe keni
Pak pune e durim
Njeri zili s'do keni
Zoti mbare atje ku jeni
Po vendin ktu e keni

Bridge Vagabondi:

Per shiponjat kuq e zi
Duart nalt
Kush nuk din me kercy
T'dali jasht
Neve jemi nji
Nji per gjith e gjith per nji
Uragani kuq e zi
say whaaat

Ylli Baka refren:

Me ka marre malli o me ka marre
U bene kohe qe jemi ndare
Shqiperi o zonje e rralle
E kam nder qe jam shqiptar
O te vdes vellai per ty
O vullkani kuq e zi
Te gjithe shqipet ne nje fjale
O rrofte ekipi kombetar
Leri djemte e mij more te shkojne
O se ju skuq ju bej more me boje"


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet