Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Ylli Baka - Kur Kaloj Nga Korça  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2016

2016-03-23T15:00:01Kaloj buze Vjoses, Permetit shetis
Rri pak ne Kolonj dhe prap rrugen nis.
Se ne Korçe me presin mik e shok te zemres
I japin magji fjales edhe kenges.

Ref
Kur kaloj nga Korça dhe nga Pogradeci
Mbetem I mahnitur si ne enderr eci (x2)

Zbres ne Pogradec buze liqenit rri
Rralle te shikon syri te till mrekulli
Ohrin shetis liqenin I flas si njeri
Per Ohrin dhe Strugen sme duhen dylbi

Ref
Kur kaloj nga Korça dhe nga Pogradeci
Mbetem I mahnitur si ne enderr eci (x2)


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha
Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet