Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka - Shendeti Eshte I Pari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shendeti Eshte I Pari".
3. Video është e këngës "Shendeti Eshte I Pari", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ylli Baka - Shendeti Eshte I Pari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

13/04/2017

2017-04-13T15:00:03+01:00O vellezer Shqipetare
Mos u beni tamaqare
Se kur ikim kesaj jete
Asnje gje s'marim me vete
(x2)

Se shendeti eshte I pari
Pastaj leku dhe dollari
Lutju zotit vec shendet
Se te tjerat do vine vet
(x2)

Se kjo toke eshte e jona
Plot me fllat me aroma
Ta gezoj kete jete
Falna o zot shendet
(x2)

Se shendeti eshte I pari
Pastaj leku dhe dollari
Lutju zotit vec shendet
Se te tjerat do vine vet
(x2)

Jemi sot neser s'jemi
Se nuk dime se ku do vemi
Ndaj dhe zemra ime thote
Ta gezoj kete bote
(x2)

Se shendeti eshte I pari
Pastaj leku dhe dollari
Lutju zotit vec shendet
Se te tjerat do vine vet
(x2)


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha2

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaMë Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë