Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka - Po Kendon Bilbili
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Kendon Bilbili".
3. Video është e këngës "Po Kendon Bilbili", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ylli Baka - Po Kendon Bilbili Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Komente

Asnjë Koment

31/07/2017

2017-07-30T23:00:00+01:00Po kendon bilbili
Po na vjen behari
Do vine emigrantet
Do me vije mua djali
(x2)

Cka neno qe gjemon deti
Po vine djemte nga kurbeti
Po vine e rrugen se dine
Se kan ikur cilimin
(x2)

Do te dal e do ti pres
Mu veniten syte e zez
Syte e zez me jane venitur
Na shkoj jeta duke pritur
(x2)

Ju se dini sa ju dua
Asnje here nuk ua kam thene
Po gjithmon jeni me mua
Ne gezime dhe ne kenge
(x2)


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha
Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë