Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Je Ilaç Per Te Semure Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  33

Me kitare e violin
Të këndojm për dashurin
Me një këngë, një përqafim
Ç'ma kënaqe shpirtin tim

Je ilaç për të semurë
Ndaj unë nuk semurem kurrë
Këng e valle, gjith lezet
Rron njeriu një qind vjet
2x

Aman se të kam fiksim
Ma fal buzën edhe syn
Vogëlushe, vogel-o
Mos më thua se s'me do

Je ilaç për të semurë
Ndaj unë nuk semurem kurrë
Këng e valle, gjith lezet
Rron njeriu një qind vjet
4x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Ylli Baka
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/09/2019
Muzika: Ylli Baka
Teksti: Arben Duka & Jorgo Papingji
Video Produksioni: MAX Production


Ylli Baka - Je Ilaç Per Te Semure
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Ilaç Per Te Semure".
3. Video është e këngës "Je Ilaç Per Te Semure", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0