Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka - Ne Emer Te Shpreses

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Emer Te Shpreses".
3. Video është e këngës "Ne Emer Te Shpreses", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylli Baka - Ne Emer Te Shpreses  (Feat. Era Rusi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  18

Muzika:

Klodian Qafoku

Teksti:

Arben Duka

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Era Rusi

07/12/2019

2019-12-07T20:59:42+00:00[Era:]
Gjemoi toka, gjemoi deti
ne mengjes kur ra termeti
xhan moj Shqiperi, ç'te gjeti
U plagos e gjithe Shqiperia
Ne çdo shpi na mbuloi zija
rame ne toke e prape u ngritem

[Ylli:]
Mos me qaj moj Shqiperi
Mbahu fort se ke fuqi
Se ke djem e vajza plot
Se ke miq neper bote

[Bashke REF. 2x:]
Gjithe zemrat shqiptare
U bene nje zemer e madhe
nga shpresa e dashuria
ne mengjes lindi femija

[Ylli:]
U plagos e gjithe Shqiperia
Ne çdo shtëpi na mbuloi zija
rame ne toke e prape u ngritem

[Era:]
Mos me qaj moj Shqiperi
Mbahu fort se ke fuqi
Se ke djem e vajza plot
Se ke miq neper bote

[Bashke REF. 4x:]
Gjithe zemrat shqiptare
U bene nje zemer e madhe
nga shpresa e dashuria
ne mengjes lindi femija.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet