Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka & Grupi Tepelenes - Trimat Qe Bene Historine

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trimat Qe Bene Historine".
3. Video është e këngës "Trimat Qe Bene Historine", por nuk këndohet nga Ylli Baka & Grupi Tepelenes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylli Baka & Grupi Tepelenes - Trimat Qe Bene Historine  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Orkestrimi:

Valter Beqo

Teksti:

Arben Duka

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Grupi Tepelenes

27/07/2020

2020-07-27T16:00:03+00:00100 Vite kane kaluar
Kur ne vlore plasi stuhia
Hodhen Gune Permbi Tela
Lule Selam Salaria 2×

O trima Te Tepelenes
Ca te pushkes, ca te penes
Ju qe shkruat historine
Na nderuat Shqiperine 2×

Do rri hapur ajo dere
Do sjellin Selam Te Tjere
Dhe brezat qe do vijne
Do mburren me Salarine 2×

Salaria, Salaria
Ku ka rrenjet historia
ne muzeun xha Selami
Mblidhen burrat e vatanit 2×

(Salaria, Salaria
Ku ka rrenjet historia
ne muzeun xha Selami
Mblidhen burrat e vatanit)


Ky tekst u dërgua nga Saranda
Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet