Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Behluli - Lutu Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Shko ti shko
Udhe e mbar te qoft
Mes neve u kry
Sot e pergjithmon

Fat mos me uro
Nuk eshte pune per ty
Nuk me vjen gjynah
Sdu me ti pa syte

Ref 2X

Lutu ti
Ti lutu
Veq per veten tende
Mos ma permend emrin
Mos me ke ne mendje

Shko ti shko
Nje fjal du met than
Cka kam ba per ty
Haku ka met zan

Fat mos me uro
Nuk eshte pune per ty
Nuk me vjen gjynah
Sdu me ti pa syte

Ref 2X


Ky tekst u dërgua nga Esat Haliti

Ylli Behluli - Lutu Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lutu Ti".
3. Video është e këngës "Lutu Ti", por nuk këndohet nga Ylli Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Behluli:


Komente 0