Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Behluli - Besa Besë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Qysh moj zemer sje kujtu
Nji mesazh me ma dergu

Kot skan fol e kot skan than
Kerkuj bes nuk ban mei zan

Ref2X
Qysh na koka kshtu kjo jet
Njeri mir gjithmon me hek
E qka ndodhi hiq nuk di
Besnik banu bes mos zi

Un moj zemer sbesoj ma
Kshtu dashnija nuk e ka

Un me t thirr e ti me shujt
Mos i ban njerzit me vujt

Ref2X


Ky tekst u dërgua nga Adonisa GavaziYlli Behluli
Publikimi: 13/12/2019
Orkestrimi: Egzon Bajraliu


Ylli Behluli - Besa Besë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besa Besë".
3. Video është e këngës "Besa Besë", por nuk këndohet nga Ylli Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Behluli:


Komente 0