Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Behluli - Dashnia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

1
Po t ofroj t mirat e botes
Sdi cka lyp ti ma shume
Hajt kallzoma veq ni djal
Qe tka dasht ma shum se un

2
Veq niher vera ka dera
Dije vajz qe te vjen
Po tpengon e kalumja
Kta si kajde po ma gjen

Ref 2X
S shkon dashnia tu gjet kajde
Leri hallet me mu hajde
Te un tmirat nuk kan fund
Veq e mira nuk tlut shume

3
Zemra jeme per ty rreh
Edhe ti e vren
Hajde hajde mos ban llafe
Se zemren ti ma plase

4
Veq niher vera ka dera
Dije vajz qe te vjen
Pot pengon e kalumja
Kta si kajde po ma gjen

Ref 4X
S shkon dashnia tu gjet kajde
Leri hallet me mu hajde
Te une tmirat nuk kan fund
Veq e mira nuk tlut shume


Ky tekst u dërgua nga Argneta SalihuYlli Behluli
Publikimi: 05/07/2020
Muzika: Emin Aliu
Orkestrimi: Egzon Bajraliu


Ylli Behluli - Dashnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia".
3. Video është e këngës "Dashnia", por nuk këndohet nga Ylli Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Behluli:


Komente 0