Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Behluli - Asnjëherë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Endrren ma ke trazuar
Cdo nate eshte e gjate
Nga dita kur ke shkuar
Me nuk jam rehat

Kete zemer po e mundoj
Te kerkoj, e nuk po munden te bej gjume
Me vjen inat, se vazhdoj te dua aq shumë

Ref
Asnjëherë në jet nuk te kam harru
Te vazhdoj pa ty, smunda meu mesu
E malli zemren, po ma pervlon 2X
Dashurin e vrave por te une jeton

Kujtimet jo nuk treten
Me to jeten e kaloj
Po me dhemb plaga e vjetër
E spo mundem ta sheroj

Kete zemer po e mundoj
Te kerkoj, e nuk po munden te bej gjume
Me vjen inat, se vazhdoj te dua aq shumë

Ref


Ky tekst u dërgua nga Rinesa DoqiYlli Behluli
Publikimi: 10/09/2021
Video Produksioni: DArt Channel
Teksti: Kushtrim Reshitaj
Orkestrimi: Rrecords
Komponimi: Mirdon PacolliYlli Behluli - Asnjëherë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asnjëherë".
3. Video është e këngës "Asnjëherë", por nuk këndohet nga Ylli Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Behluli:


Komente 0