Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Behluli - Kriz Per Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sot po kshyret parja
sot po kshyret kerri
kur si ke kto dyja
s.tbojn hesap si njeri

sa shum e gezova
dashnin kur e gjeta
syt i ka te une
e ment te kuleta

Reff,,
Kriz e madhe pare ska
e pa pare shka me ba
Kriz e madhe per dashni
ku me gjet nuse per shpi

Kjo zemra rinore
digjet sikur zjarri
per dashni po duhet
flori edhe ari

sa shum e gezova
dashnin kur e gjeta
syt i ka te une
e ment te kuleta

Ref 2x
Ylli Behluli
Publikimi: 01/06/2022
Muzika: Emin Aliu
Teksti: Abaz Selmani
Orkestrimi: Egzon Bajraliu
Video Produksioni: Blerim Salillari Films


Ylli Behluli - Kriz Per Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kriz Per Dashni".
3. Video është e këngës "Kriz Per Dashni", por nuk këndohet nga Ylli Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Behluli:


Komente 0