Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Behluli - S'du Selam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jeten se kam prit me vujt
Prej dikuj qe e kam dasht
Haram ish kan kjo dashni
mka tradhtu e sjemi bashk

Lot ksaj zemre ja ka nxjerr
krejt mka tha e me ka ter
mka godit shpirti pom dhem
hajt se zoti krejt ja kthen

REF:(2X)
Smuj selam un mej pranu
Edhe mem than kam gabu
sdu as tfala ma mem qu
kur zemren ma ka helmu

2.
ah dynjaja krejt kan pa
zemres tem qka i ka ba
skisha mujt shpirtin qe du
kurr ne jet oh me tradhtu

Lot ksaj zemre ja ka nxjerr
krejt mka tha e me ka ter
mka godit shpirti pom dhem
hajt se zoti krejt ja kthen.
Ylli Behluli
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/02/2023
Muzika: Ylli Behluli
Orkestrimi: Egzon Bajraliu
Video Produksioni: A Films
Teksti: Edon Sejdiu


Ylli Behluli - S'du Selam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'du Selam".
3. Video është e këngës "S'du Selam", por nuk këndohet nga Ylli Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Behluli:


Komente 0