A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylli Ismaili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Ylli Ismaili është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 17 Nëntor 2010, Alim Dauti & Ylli Ismaili publikojnë videoklipin "Ishim Si Vellezer". Më datë 2 Maj 2014, Ylli Ismaili publikon videoklipin "Ndalu Pak". Muzika e këngës u punua nga Vullnet Ibraimi, teksti u shkrua nga Loni Ajazi. Videoklipi u prodhua nga Zati Production. Më datë 7 Dhjetor 2015, Ylli Ismaili & Bajram Ismaili publikojnë videoklipin "Kolazh Jugu". Më datë 10 Maj 2016, Ylli Ismaili & Bajram Ismaili publikojnë videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nusran Fera

Verim Zendeli

Chika

Dritëro Shaqiri

Selajdin Miftari (Salushi)

Agon Nimani

Kacho

Breaker G

Bekim Dehari

Latuà


Tags: Ylli Ismaili

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019