Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli & Bajram Ismaili - Do Marr Çiften Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Do marr çiften, more do dal për gjah
Jaman shok o jaman aman
E çiften o more me gjith zagar
Jaman shok o jaman aman
O jaman

O ç'u ngjita more sipër në mal
Jaman shok o jaman aman
E pash dy more të bukura
Jaman shok o jaman aman
O jaman

E cila more të pëlqen aman
Jaman shok o more jaman aman
E ajo moj e bukura
Jaman shok o more jaman aman


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Ylli & Bajram Ismaili - Do Marr Çiften
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Marr Çiften".
3. Video është e këngës "Do Marr Çiften", por nuk këndohet nga Ylli & Bajram Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Ismaili:


Komente 0