Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli & Bajram Ismaili - Struga Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Struga ime e dashur,
Shumë mall ndjej për ty
këngën ta këndoj
unë me lot në sy
2x

Ikin ikin vitet
pom kalon rinia
Strugë këndohet kënga,
atje janë ëndrrat e mia
2x

Struga ime e dashur,
Shumë mall ndjej per ty
Malli më ka marrë,
për Drinin e Zi
2x

Ikin ikin vitet
pom kalon rinia
Strugë këndohet kënga,
atje janë ëndrrat e mia
2x

Më kujtohen vitet,
Kur ishim të ri
Kur këndonim bashkë
Pranë Drinit të Zi
2x

Ikin ikin vitet
pom kalon rinia
Strugë këndohet kënga,
atje janë ëndrrat e mia
2x


Ky tekst u dërgua nga Albafi23

Ylli & Bajram Ismaili - Struga Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Struga Ime".
3. Video është e këngës "Struga Ime", por nuk këndohet nga Ylli & Bajram Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Ismaili:


Komente 0