Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Ylli & Bajram Ismaili - Miqësitë Në Dilemë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

24/03/2020

2020-03-24T16:28:38+00:00

Muzika:

Vullnet Ibraimi"Miqësitë Në Dilemë" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Ylli & Bajram Ismaili.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Ylli & Bajram Ismaili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ylli Ismaili:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet