A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yll Limani

Ty ➡ Tu

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Blerina


Ty

N'krahet e tu
E kom gjet un venin tem
Se aty kurgjo nuk dhem
Se me ty shpirti m'flen,
E n'krahet e mi
Eren tone kur e ni
Zemra mushet me dashni
Jom sigurte me ty e di

Po du mu rrit me ty
Un po du mu plak me ty
Ti se din
Ton jeten t'kom lyp

Refreni:
E tash qe t'kom gjete
T'lutna rri mos m’le vet
Se nuk e du ket jete pa ty
E tash qe t'kom gjete
N'durt e tua du me dek
Se nuk e du ket jete
Pa ty, pa ty...

A ma fal
Un nuk jom
I mire me fjale
E sa here t'kom perball
Fryme nuk marr
E zemra ndal
O shpirti jem,
Gzimi yt o gzimi jem
Loti yt o loti jem
Mu mdhem kur ty t'dhem

Po du mu rrit me ty
Un po du mu plak me ty
Ti se din
Ton jeten t'kom lyp

Refreni:
E tash qe t'kom gjete
T'lutna rri mos m’le vet
Se nuk e du ket jete pa ty
E tash qe t'kom gjete
N'durt e tua du me dek
Se nuk e du ket jete
Pa ty, pa ty...

Du me t'i fal syt
Qe dhe ti me kuptu
Pse per ty po m'rreh zemra
Pse ty t'du...
tash qe t'kom gjet
T'lutna rri mos m’le vet
Se nuk e du ket jete pa ty
E tash qe t'kom gjete
N'durt e tua du me dek
Se nuk e du ket jete
Pa ty, pa ty...


Tu

Nelle tue braccia
Ho trovato il mio posto
Perché lì niente fa male
Perché con te la mia anima riposa,
E nelle mia braccia
Quando sento il tuo profumo
Il mio cuore si riempie d'amore
Sono sicuro con te, lo so

Voglio crescere con te
Voglio invecchiare con te
Tu non sai
Tutta la vita ti ho cercata

E ora che ti ho trovata
Per favore resta e non mi lasciare solo
Perché non voglio questa vita senza te
E ora che ti ho trovato
Nelle tua mani voglio morire
Perché non la voglio questa vita
Senza te, senza te...

Puoi perdonarmi
Non sono
Bravo a parole
E ogni volta che ti ho difronte
Non riesco a respirare
E il cuore si ferma
O anima mia
La tua felicità è la mia felicità
La tua lacrima è la mia lacrima
Io soffro quando tu soffri

Voglio crescere con te
Voglio invecchiare con te
Tu non sai
Tutta la vita li ho cercata

E ora che ti ho trovata
Per favore resta e non mi lasciare solo
Perché non voglio questa vita senza te
E ora che ti ho trovata
Nelle tue mani voglio morire
Perché non la voglio questa vita
Senza te, senza te

Voglio regalarti i miei occhi
così anche tu potrai capire
Perché il mio cuore batte per te
Perché amo te
Ora che ti ho trovata
Per favore resta e non mi lasciare solo
Perché non la voglio questa vita senza te
E ora che ti ho trovata
Nelle tue mani voglio morire
Perché non la voglio questa vita
Senza te, senza te...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019