A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yll Limani

Harrom ➡ Dimenticami

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Alma Ismailaj


Harrom

Nuk i meritoj lot e tu
Nuk e meritoj me t mungu
Sa shum t'kom lendu (2x)

Nuk e meritoj me ma fal
Nuk e meritoj gjith me ma fal
Sa shum t'kom lendu...

E sun pe thom un lamtumiren
Sun pe thom se komt po m dridhen, para teje
un gjithmon jom kon i dobt
E sun pe thom un lamtumiren
Veç muj me ta uru ma t miren
E po lutna zotit ti ka numru lot

[REF. 2x:]
Po t'lutna ma mir t'bjen me shku sa nuk o von
Ma mir njeki andrrat tua lej kujtimet mu harrom
Harroje krejt dashnin qe dikur un ta dhash
e nashta me naj jet tjeter mujna na dy me kon bashk

Harrom-mmm (8x)

Ti meriton lule qdo mengjes
Me t'puth kur nuk e pret
Me t'ngu kur flet, e veç dashni me t'jep
1 milion arsye ti kom dhon
1 milion arsye per mem lon,
e ti prap ke nejt
Ti ke nejt se em ke dasht,
ti je kthy se ke besu
qe un n'zemer muj me t'pas
e muj me t'dasht njejt si ti mu
E un kurr skam me ndryshu
Koha nuk ka mem sheru
Ma mir t'bjen me shku ma mir jeto pa mu

[REF. 2x:]
Po t'lutna ma mir t'bjen me shku sa nuk o von
Ma mir njeki andrrat tua lej kujtimet mu harrom
Harroje krejt dashnin qe dikur un ta dhash
e nashta me naj jet tjeter mujna na dy me kon bashk

Harrom-mmm (8x)


Dimenticami

Non merito le tue lacrime
Non merito di mancarti
Quanto ti ho fatto male (2x)

Non merito di perdonarmi
Non merito di perdonarmi niente
Quanto ti ho fatto male
Non riesco nemmeno a dirti addio
Mi stanno tremando le gambe, davanti a te
Sono stato sempre freddo
Non riesco nemmeno a dirti addio
Soltanto ti auguro il meglio
E prego al Dio che ti ha contato le lacrime

Sarà meglio andartene finché non è tardi
Segui i tuoi sogni dimentica i ricordi e dimentica me
Dimentica tutto l'amore che t'ho dato
E forse in un'altra vita ci ritroveremo (2x)

Dimenticami (8x)

Meriti fiori ogni singola mattina
Di essere baciata quando meno te l'aspetti
Di ascoltarti ogni volta,e semplicemente amarti
Ti ho dato mille ragioni per lasciarmi
Ma comunque non te ne sei andata
Sei rimasta perché mi amavi, sei rimasta perché ci credevi che sarei stato in grado di amarti nello stesso modo che tu amavi me
Non cambierò mai
Il tempo non mi guarirà le ferite
Meglio andartene, meglio vivere senza di me

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019