A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yll Limani

Harrom ➡ Forget Me

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Lala


Harrom

Nuk i meritoj lot e tu
Nuk e meritoj me t mungu
Sa shum t'kom lendu (2x)

Nuk e meritoj me ma fal
Nuk e meritoj gjith me ma fal
Sa shum t'kom lendu...

E sun pe thom un lamtumiren
Sun pe thom se komt po m dridhen, para teje
un gjithmon jom kon i dobt
E sun pe thom un lamtumiren
Veç muj me ta uru ma t miren
E po lutna zotit ti ka numru lot

[REF. 2x:]
Po t'lutna ma mir t'bjen me shku sa nuk o von
Ma mir njeki andrrat tua lej kujtimet mu harrom
Harroje krejt dashnin qe dikur un ta dhash
e nashta me naj jet tjeter mujna na dy me kon bashk

Harrom-mmm (8x)

Ti meriton lule qdo mengjes
Me t'puth kur nuk e pret
Me t'ngu kur flet, e veç dashni me t'jep
1 milion arsye ti kom dhon
1 milion arsye per mem lon,
e ti prap ke nejt
Ti ke nejt se em ke dasht,
ti je kthy se ke besu
qe un n'zemer muj me t'pas
e muj me t'dasht njejt si ti mu
E un kurr skam me ndryshu
Koha nuk ka mem sheru
Ma mir t'bjen me shku ma mir jeto pa mu

[REF. 2x:]
Po t'lutna ma mir t'bjen me shku sa nuk o von
Ma mir njeki andrrat tua lej kujtimet mu harrom
Harroje krejt dashnin qe dikur un ta dhash
e nashta me naj jet tjeter mujna na dy me kon bashk

Harrom-mmm (8x)


Forget Me

I do not deserve your tears
I do not deserve to be missed by you
How much I hurt you (2x)

I do not deserve to be forgiven
I do not deserve to be forgiven always
How much I hurt you...

I am not able to say farewell
I am not able to say that my legs are shaking, in front of you I was always weak
I am not able to say farewell
I can only wish you all the best
and pray God to count your tears

[REF. 2X:]
I am begging you to go before it is too late
You better follow your dreams and leave the memories, forget me
Forget all the love I once gave you
and maybe in another life we can be together (x2)

Forget me (6x)

You deserve flowers every morning
To be kissed when you do not expect it
To be listen when you talk
and only love to be given
I gave you 1 million reasons
1 million reasons to leave me
and still you stayed
You stayed because you loved me
You came back because you believed
that I could have you in my heart, that I could love you as you love me
And I will never change
Time will not heal me
It is better for you to go
you better live without me

I am begging you to go before it is too late
You better follow your dreams and leave the memories, forget me
Forget all the love I once gave you
and maybe in another life we can be together (x2)
Forget me (6x)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019