Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Limani - As Long As You Love Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Long As You Love Me".
3. Video është e këngës "As Long As You Love Me", por nuk këndohet nga Ylli Limani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylli Limani - As Long As You Love Me  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  41

Komente

Asnjë Koment

23/01/2013

2013-01-22T23:28:12+00:00We're under pressure
Seven billion people in the world trying to fit in
Keep it together
Smile on your face even though your heart is frowning
But, hey now, you know girl
We both know it's a cruel world
But, I will take my chances

As long as you love me
We could be starving,
we could be homeless,
we could be broke
As long as you love me
I'll be your platinum,
I'll be your silver,
I'll be your gold
As long as you la-la-la... love me
As long as you la-la-la... love me

I'll be your soldier
Fighting every second of the day for your dreams, girl
I'll be your Hova
You can be my Destiny's Child on the scene, girl
So don't stress, and don't cry
We don't need no wings to fly
Just take, my hand

2x
As long as you love me
We could be starving,
we could be homeless,
we could be broke
As long as you love me
I'll be your platinum,
I'll be your silver,
I'll be your gold
As long as you la-la-la... love me
As long as you la-la-la... love me

...As long as you love me...
...As long as you love me


Më Shumë Këngë Nga Yll Limani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet