Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ylli Limani - A E Din Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  141

Video Produksioni:

Imagine Films


Për ty o krejt yjet e qiellin
I kisha marr e ti kisha dhuru
Edhe shkëlqimin e hanës e t'diellit
Ti kisha fal vec me t'treg sa t'du

A e din ti (x3)
Sa shum,jom lut
Mu ni edhe ti(x3)
Sikur une

Tregom para,se me shku
Kush ka,me ti puth,syt
Kush munët,me t'dasht ma shum,se une
Kce,sa jena t'ri dyt
Një zemër,që të do,ti mos e humb

Harroj me marr frym kur t'shoh ty
Edhe koha më duket se ndal
Shum po du me ti puth ata dy sy
Puthjen e par tonën sonte ma fal

A e din ti (x3)
Sa shum jom lut
Mu ni edhe ti (x3)
Sikur un

Tregom para,se me shku
A e din ti,sa shum kom ëndrru
Vech 1 here e 1 shans me ma jep
Dicka që se kom pas me m'mungu
Jo s'ka ndodh,jo te un as 1 here

Rri dhe pak,ti sonte,me mu (x2)
Rri dhe sonte
Edhe sonte (x3)

(x2)
Kush ka,me ti puth,syt
Kush munët,me t'dasht,ma shum se une
Kce sa jena,t'ri dyt
Një zemër,që të do,ti mos e humb


Ky tekst u dërgua nga ArzaW   TimI12
Kartolina

 • 2017-02-19 19:59:01
  Për ty o krejt yjet e qiellin
  I kisha marr e ti kisha dhuru
  Edhe shkëlqimin e hanës e t'diellit
  Ti kisha fal vec me t'treg sa t'du
 • 2017-02-19 19:59:03
  Harroj me marr frym kur t'shoh ty
  Edhe koha më duket se ndal
  Shum po du me ti puth ata dy sy
  Puthjen e par tonën sonte ma fal
 • 2017-01-26 17:46:08
  Një zemër që të do ti mos e humb
 • 2017-01-26 17:46:14
  Kush munet me t'dasht
  ma shum se un?

Krijo Një Kartolinë


Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017