Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ylli Limani - Think About It  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

22/03/2014

2014-03-22T17:37:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Think About It" kënduar nga Ylli Limani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Aerosmith. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

When will the clouds all blow it away
When will the good people have their say
Now I hope you're still around to see the day

Take a while, Think About It
Take a while, Think About It
Take a while, Think About It

Who's gonna tell what is up or down
Who can be the king or be the clown
Then climb your tree, take a look around

Take a while, Think About It
Take a while, Think About It
Take a while, Think About It

Take it nobody out, if it in the tame
That which is now, will be again
Who can decide who is insane

Take a while, Think About It
Take a while, Think About It
Take a while, Think About ItMë Shumë Këngë Nga Yll Limani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet