Më mbaj mend (për 1 muaj)


Yll Limani - I Kom Kall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Kom Kall".
3. Video është e këngës "I Kom Kall", por nuk këndohet nga Yll Limani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Yll Limani - I Kom Kall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  75

Muzika:

Yll Limani

Teksti:

Aida Baraku

Video Produksioni:

Imagine Films

Komente

2 🔥

11/06/2020

2020-06-11T16:00:20+00:00Nese je tu mthirr me ardh mi marr senet e tua, I kom *KALL*

E domethon jom bo me plas
E sot me kerr kom mu perplas
Se krejt qka na ka lidh
Sot osht tu dridh
E domethon skom qka me than
E lypi kryt ku e kom lon
Se kejt per hune ka mem dal

• *Refreni* •

Ku je nis
Ku je tuj shku
E pse pe nij je tu u afru
Ni grusht plum ma mir tma kishe pru

O ku je nis a je tu ardh
A ke harru nai send me marr

Oj dashni ngushllime
po m'vjen keq
..,. i kom kall

Krejt senet qe i ke lon ti
Krejt tmirat qe i ka bo zoti
Mos jon tmijat, tmijat, tmijat krejt
I kom kall
I kalla me doren tande
I kalla me shkrepsen tande
Mos jon tmijat, tmijat, tmijat krejt
... i kom kall

E domethon jom bo me plas
E sot me kerr kom mu perplas
Boll inati o kam vjen
Qe tkisha dasht apet
Me pas mujt kta kry me met
Ni jastak e vesh me flejt
E kerkush mo mos mem gjejt

• *Refreni* •

Ku je nis
Ku je tuj shku
E pse pe nij je tu u afru
Ni grusht plum ma mir tma kishe pru

O ku je nis a je tu ardh
A ke harru nai send me marr
Oj dashni ngushllime
po m'vjen keq
... i kom kall

Krejt senet qe i ke lon ti
Krejt tmirat qe i ka bo zoti
Mos jon tmijat, tmijat, tmijat krejt
I kom kall
I kalla me doren tane
I kalla me shkrepsen tane
Mos jon tmijat, tmijat, tmijat krejt
... i kom kall
Nese je tu m thirr me marr senet e tua...


Ky tekst u dërgua nga Vlora XKartolina (6)

18
26
29
28
36
42

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Yll Limani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet