A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Ylli Muco & Agim Duro - Përpara Ecim Me Partinë


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/12/1980

1980-12-26T21:26:34

Music & Lyrics:

Pjetër Gaci

Participating in

Festivali i 19-të në RTSHIt's a long time that we try finding the lyrics to "Përpara Ecim Me Partinë" sung by Ylli Muco & Agim Duro.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019