Ylli Shaqiri
Ylli Shaqiri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Ylli Shaqiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në vitin 2005, Ylli ishte vokalist i bandi-it Centimetri dhe bashkë publikuan videoklipin "S'po ma nin". Më datë 24 Gusht 2017, Ylli Shaqiri publikon videoklipin e rock baladës "Babe". Muzika e këngës u punua nga vetë Ylli Shaqiri, teksti u shkrua nga vetë Ylli Shaqiri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0